Aнонси

усі анонси

Кличко: З Офісу президента мені вирішили дати вказівку, з ким узгоджувати столичні питання

ZIK

Протягом останніх декількох тижнів відбулося декілька зустрічей із головою Офісу президента Андрієм Богданом. Але вже у одній із телефонних розмов Богдан заявив, що міський голова Києва повинен коригувати свої дії відповідно до процесів, які відбуваються в місті з двома персоналіями. Йдеться про Андрія Вавриша і Олександра Ткаченка.

Про це на прескоференції щодо політично ситуації в Києві, яку транслював телеканал ZIK говорив міський голова столиці Віталій Кличко.

«У мене було декілька зустрічей із головою Офісу президента паном Богданом. Також було дві зустрічі з президентом Зеленським, на яких ми озвучили ключові виклики, які на сьогоднішній день є не тільки перед містом Києвом, а також перед країною. Найперше йдеться про динаміку реалізації реформ, боротьбу  з корупцією. І в цьому напрямку акцент був також зроблений і на місті Києві»,  – сказав Кличко.

Він наголосив, що жодна людина на нього не впливає в ухваленні рішень, бо він працює виключно в законодавчому полі.

«Те, що заявляють, що Кличко не керує містом, є маніпуляцією.  Адже, щоб витратити кошти з міського бюджету Києва потрібно пройти дуже багато процедур. Спочатку відбувається фінансовий моніторинг, контрольно-ревізійне управління, антимонопольний комітет, державне казначейство, державна експертиза. Тому витратити  кошти, наприклад, на побудову якогось центру за міські гроші третьою особою є чистої води маніпуляцією. Це не можливо», – прокоментував він.

Також він зазначив, що особисто йому Ткаченко не повідомляв, чи збирається посісти крісло мера Києва. Але розповів, що у нього відбулась розмова з керівником Офісу президента, у якій він сказав досить неоднозначні речі.

«У телефонному режимі пан Богдан заявив, що я повинен коригувати свої дії відповідно до процесів, які відбуваються в місті з двома персоналіями: паном Вавришем і паном Ткаченком.  Саме ця розмова відбулася більше двох тижнів тому, на що я чітко запитав у пана Богдана, які офіційні посади ці люди мають, і яку ключову роль вони повинні мати у консультації з тих чи інших питань щодо міста Києва», – розповів Кличко.

Далі він зауважив, що до нього телефонував пан Вавриш, з яким він зустрівся і обговорив можливий переїзд Офісу президента.

«Ми зустрілись і обговорювали можливість переїзду Офісу президента з вулиці Банкової на Європейську площу в Український дім. Я хочу нагадати, що ця будівля не перебуває у власності громади, а належить до Державного управління справами президента. Але, якщо буде потрібно, мерія зробить все для того, щоб усе відбулося якнайшвидше. Я це озвучив і більше не зустрічався щодо цього питання», – додав він..

Нагадаємо, Віталій Кличко та його брат подали позов до суду на телеканал «1+1» за наклеп..

До слова, раніше Віталій Кличко заявив, що намір президента Володимира Зеленського звільнити мера Києва суперечить принципам Європейської хартії про місцеве самоврядування.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19
Пожежа в Балаклії. Земельна реформа. Приватизація в Україні | Деталі тижня 16.11.19 Деталі
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019
Ольга Сумська | Інтерв'ю з Литвиненко | 17.11.2019 Інтерв'ю з Литвиненко
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти