Хто прем'єр: кандидатурам Устенка й Гончарука дали оцінку

ZIK

Олег Устенко або Олексій Гончарук – не найгірші кандидатури на посаду прем’єр-міністра. Але я не впевнений, що Володимир Зеленський наважиться експериментувати.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політолог Руслан Бортник.

Ведуча поцікавилася, чому деякі експерти прогнозують, що прем’єром стане Олег Устенко або Олексій Гончарук. У відповідь політолог зазначив, що це люди, які не були прив’язані до якогось політичного спектру, але фахові колеги-фінансисти.

«Не найгірші кандидатури, але я не впевнений, що Зеленський піде на такий експеримент. Крім того, обидві фігури потрібно буде погоджувати із західними партнерами», – вважає пан Бортник.

На думку експерта, Устенко ідеально підходить під цю роль, але чи наважиться Зеленський.

«Олег дуже фахова людина, але в нього немає управлінського досвіду. Уряд – це не тільки реформи, це управління, менеджмент. Гончарук так само підходить, але його знаю трохи гірше», – зазначив гість програми.

За словами експерта, їх буде важко погодити зі Заходом, бо вони там не дуже відомі.

«Інша кандидатура – Рашкован, звісно, якщо Зеленський на це піде. Призначення Рашкована означає для Зеленського електоральні втрати. Пам’ятаємо відношення Голобородька до МВФ. Саме з цієї причини я зовсім не вірю у призначення Коболєва чи Вітренка, тому що їхні антирейтинги одразу стануть «власністю» президента», – констатував Руслан Бортник. 

Нагадаємо, що економіст, радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко повідомив, що кількість кандидатів на посаду прем’єр-міністра значно більша, ніж обговорюють у ЗМІ.

Loading...