Новини » Політика 26 липня, 2019, 13:05
Парламентські вибори - 2019: Хто проходить до Ради по округах
Вибори. EPA-EFE
Вибори. EPA-EFE

ЦВК опрацювала 100% протоколів із виборчих дільниць та оприлюднила на своєму сайті підсумки голосування на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Зокрема, по областях до Ради проходять як депутати-мажоритарники:

Вінницька область 

11 - Пашковський Максим Ігорович - 26,63%
12 - Драбовський Анатолій Григорович - 33,23%
13 - Юрчишин Петро Васильович - 36,41%
14 - Борзова Ірина Наумівна - 30,10%
15 - Білозір Лариса Миколаївна - 35,87%
16 - Вацак Геннадій Анатолійович - 32,66%
17 - Кучер Микола Іванович - 34,97%
18 - Мейдич Олег Леонідович - 30,62%

Волинська область

19 - Гузь Ігор Володимирович - 59,70%
20 - Рубльов В'ячеслав Володимирович - 42,15%
21 - Івахів Степан Петрович - 44,89%
22 - Палиця Ігор Петрович - 37,18%
23 - Констанкевич Ірина Мирославівна - 48,94%

Дніпропетровська область

24 - Кисилевський Дмитро Давидович - 59,36%
25 - Бужанський Максим Аркадійович - 28,21%
26 - Нестеренко Кирилл Олександрович - 37,83%
27 - Медяник В'ячеслав Анатолійович - 43,79%
28 - Мисягін Юрій Михайлович - 55,40%
29 - Демченко Сергій Олексійович - 54,73%
30 - Лічман Ганна Василівна - 47,79%
31 - Захарченко Володимир Васильович - 56,25%
32 - Криворучкіна Олена Володимирівна - 55,37%
33 - Корявченков Юрій Валерійович - 60,84%
34 - Чорний Дмитро Сергійович - 36,59%
35 - Герман Денис Вадимович - 46,89%
36 - Каптєлов Роман Володимирович - 40,57%
37 - Шпенов Дмитро Юрійович - 34,70%
38 - Бородін Владислав Валерійович - 40,65%
39 - Северин Сергій Сергійович - 53,53%
40 - Трухін Олександр Миколайович - 56,86%

Донецька область

45 - Магомедов Муса Сергоєвич - 64,61%
46 - Христенко Федір Володимирович - 38,01%
47 - Солод Юрій Васильович - 46,78%
48 - Єфімов Максим Вікторович - 54,89%
49 - Гнатенко Валерій Сергійович – 38,00%
50 - Требушкін Руслан Валерійович - 30,29%
51 - Ковальов Олександр Іванович - 33,03%
52 - Яковенко Євген Геннадійович – 28,97%
57 - Новинський Вадим Владиславович - 42,65%
58 - Магера Сергій Васильович - 30,50%
59 - Мороз Володимир Вікторович - 31,16%
60 - Лубинець Дмитро Валерійович - 35,91%

Житомирська область

62 - Герасименко Ігор Леонідович - 47,72%
63 - Кицак Богдан Вікторович - 43,24%
64 - Арешонков Володимир Юрійович - 27,63%
65 - Костюк Дмитро Сергійович - 35,70%
66 - Грищенко Тетяна Миколаївна - 28,75%
67 - Кузьміних Сергій Володимирович - 36,36%

Закарпатська область

68 - Горват Роберт Іванович - 19,76%
69 - Балога Віктор Іванович - 35,82%
70 - Лаба Михайло Михайлович - 26,06%
71 - Лунченко Валерій Валерійович - 49,14%
72 - Петьовка Василь Васильович - 34,30%
73 - Поляк Владислав Миколайович - 39,72%

Запорізька область

74 - Касай Геннадій Олександрович - 43,96%
75 - Соха Роман Васильович - 43,75%
76 - Шевченко Євген Володимирович - 43,00%
77 - Штепа Сергій Сергійович - 44,23%
78 - Пономарьов Олександр Сергійович - 36,85%
79 - Яцик Юлія Григорівна - 38,45%
80 - Мінько Сергій Анатолійович - 33,13%
81 - Мельник Павло Вікторович - 33,13%
82 - Нікітіна Марина Вікторівна - 40,43%

Івано-Франківська область

83 - Савчук Оксана Василівна - 46,68%
84 - Фріс Ігор Павлович - 22,01%
85  - Прощук Едуард Петрович - 30,65%
86 - Матусевич Олександр Борисович - 27,76%
87 - Андрійович Зіновій Мирославович - 37,80%
88 - Іванчук Андрій Володимирович - 44,63%
89 - Тимофійчук Володимир Ярославович - 18,21%

Київська область

90 - Бабенко Микола Вікторович - 28,23%
91 - Дунда Олег Андрійович - 35,00%
92 - Колюх Валерій Вікторович - 24,76%
93 - Скороход Анна Костянтинівна - 43,90%
94 - Дубінський Олександр Анатолійович - 40,95%
95 - Горобець Олександр Сергійович – 30,06%
96 - Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна - 41,79%
97 - Галушко Микола Леонідович - 37,75%
98 - Бунін Сергій Валерійович - 42,27%

Кіровоградська область

99 - Дануца Олександр Анатолійович - 36,88%
100 - Мурд Ігор Юрійович - 43,47%
101 - Кузбит Юрій Михайлович - 42,15%
102 - Довгий Олесь Станіславович - 40,93%
103 - Воронько Олег Євгенійович - 38,02%

Луганська область

105 - Гриб Вікторія Олександрівна – 39,63%
106 - Кузнєцов Олексій Олександрович - 21,50%
107 - Сухов Олександр Сергійович - 28,81%
112 - Вельможний Сергій Анатолійович - 34,32%
113 - Лукашев Олександр Анатолійович - 33,67%
114 - Шахов Сергій Володимирович - 43,03%

Львівська область

115 - Піпа Наталія Романівна - 30,02%
116 - Княжицький Микола Леонідович - 23,05%
117 - Рущишин Ярослав Іванович - 25,12%
118 - Васильченко Галина Іванівна - 31,61%
119 - Бондар Михайло Леонтійович - 15,57%
120 - Дубневич Ярослав Васильович - 43,53%
121 - Саламаха Орест Ігорович - 19,77%
122 - Бакунець Павло Андрійович - 14,84%
123 - Батенко Тарас Іванович - 45,05%
124 - Камельчук Юрій Олександрович - 16,18%
125 - Лопушанський Андрій Ярославович - 23,42%
126 - Кіт Андрій Богданович - 23,97%

Миколаївська область

127 - Пасічний Олександр Станіславович - 38,23%
128 - Гайду Олександр Васильович - 41,34%
129 - Копитін Ігор Володимирович - 38,29%
130 - Негулевскій Ігор Петрович - 38,77%
131 - Черноморов Артем Олегович – 43,36%
132 - Дирдін Максим Євгенович - 42,55%

Одеська область

133 - Дмитрук Артем Геннадійович - 32,66%
134 - Колєв Олег Вікторович - 35,12%
135 - Леонов Олексій Олександрович - 40,21%
136 - Горенюк Олександр Олександрович - 47,08%
137 - Гончаренко Олексій Олексійович - 29,55%
138 - Чернявський Степан Миколайович - 37,28%
139 - Васильковський Ігор Ігорович - 34,18%
140 - Колебошин Сергій Валерійович - 43,12%
141 - Ткаченко Олександр Михайлович - 36,84%
142 - Кіссе Антон Іванович - 28,58%
143 - Урбанський Анатолій Ігорович - 56,96%

Полтавська область

144 - Нальотов Дмитро Олександрович - 41,97%
145 -  Боблях Андрій Ростиславович - 49,16%
146 - Шаповалов Юрій Анатолійович - 27,08%
147 - Кулініч Олег Іванович - 37,79%
148 - Ляшенко Анастасія Олексіївна - 25,85%
149  - Касай Костянтин Іванович - 36,48%
150 - Мовчан Олексій Васильович - 42,54%
151 - Березін Максим Юрійович - 47,26%

Рівненська область

152 - Ковальчук Олександр Володимирович - 31,17%
153 - Іванісов Роман Валерійович - 35,92%
154 - Алексійчук Олександр Васильович - 36,01%
155 - М'ялик Віктор Нічипоровіч - 32,83%
156 - Литвиненко Сергій Анатолійович - 26,67%

Сумська область

157 - Рябуха Тетяна Василівна - 38,87%
158 - Васильєв Ігор Сергійович - 46,93%
159 - Деркач Андрій Леонідович - 40,65%
160 - Молоток Ігор Федорович - 35,15%
161 - Гузенко Максим Васильович - 37,38%
162 - Задорожній Микола Миколайович - 38,08%

Тернопільська область

163 - Богданець Андрій Володимирович - 25,45%
164 - Василів Ігор Володимирович - 21,42%
165 - Чайківський Іван Адамович - 35,00%
166 - Люшняк Микола Володимирович - 31,05%
167 - Гевко Володимир Леонідович - 22,21%

Харківська область

168 - Мезенцева Марія Сергіївна - 41,52%
169 - Куницький Олександр Олегович - 47,99%
170 - Одарченко Андрій Миколайович - 44,41%
171 - Кінзбурська Вікторія Олександрівна - 38,02%
172 - Здебський Юрій Вікторович - 43,61%
173 - Бакумов Олександр Сергійович - 45,92%
174 - Фельдман Олександр Борисович - 37,24%
175 - Пивоваров Євген Павлович - 44,62%
176 - Шенцев Дмитро Олексійович - 44,60%
177 - Любота Дмитро Валерійович - 40,27%
178 - Літвінов Олександр Миколайович - 31,75%
179 - Кучер Олексій Володимирович - 50,62%
180 - Красов Олексій Ігорович - 43,92%
181 - Микиша Дмитро Сергійович - 38,06%

Херсонська область

182 - Павліш Павло Васильович - 38,80%
183 - Вагнєр Вікторія Олександрівна - 39,37%
184 - Колихаєв Ігор Вікторович - 44,54%
185 - Іванов Володимир Ілліч - 31,24%
186 - Ковальов Олексій Іванович - 35,12%

Хмельницька область

187 - Стефанчук Микола Олексійович - 35,83%
188 - Лабазюк Сергій Петрович - 49,78%
189 - Копанчук Олена Євгенівна - 32,76%
190 - Жмеренецький Олексій Сергійович - 40,54%
191 - Бондар Віктор Васильович - 30,63%
192 - Герега Олександр Володимирович - 45,95%
193 - Марчук Ігор Петрович - 35,58%

Черкаська область

194 - Шпак Любов Олександрівна - 41,27%
195 - Арсенюк Олег Олексійович - 41,12%
196 - Стріхарський Андрій Петрович - 38,90%
197 - Скічко Олександр Олександрович - 50,93%
198 - Рудик Сергій Ярославович - 28,92%
199 - Нагорняк Сергій Володимирович - 36,59%
200 - Яценко Антон Володимирович - 69,08%

Чернівецька область

201 - Лис Олена Георгіївна - 34,67%
202 - Заремський Максим Валентинович - 37,04%
203 - Мазурашу Георгій Георгійович - 27,05%
204 - Божик Валерій Іванович – 51,08%

Чернігівська область

205 - Семінський Олег Валерійович – 34,15%
206 - Поляков Антон Едуардович - 33,38%
207 - Зуєв Максим Сергійович – 26,22%
208 - Давиденко Валерій Миколайович - 37,43%
209 - Зуб Валерій Миколайович - 30,29%
210 - Коровченко Сергій Володимирович - 21,29%

м. Київ

211 - Юрченко Олександр Сергійович - 34,73%
212 - Перебийніс Максим Вікторович - 34,43%
213 - Дубнов Артем Васильович - 36,27%
214 - Швець Сергій Федорович - 32,72%
215 - Яременко Богдан Васильович - 37,51%
216 - Забуранна Леся Валентинівна - 40,53%
217 - Безугла Мар'яна Володимирівна - 38,41%
218 - Гурін Дмитро Олександрович - 41,51%
219 - Тищенко Микола Миколайович - 30,88%
220 - Бондар Ганна В'ячеславівна - 36,92%
221 - Пуртова Анна Анатоліївна - 23,58%
222 - Грищук Роман Павлович - 40,33%
223 - Буймістер Людмила Анатоліївна - 31,73%

Нагадаємо, загалом до Верховної Ради проходять 254 депутати від "Слуги народу", 43 депутати від «Опозиційної платформи - За Життя», 26 депутатів від партії «Батьківщина», 25 депутатів від партії «Європейська Солідарність», 20 депутатів від партії «ГОЛОС» та 46 самовисуванців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 17:00 :17