Новини » Політика

Зустріч Зеленського з Путіним порівняли із переговорами лідера РФ і президента США

ZIK

Нам не варто сподіватися, що особиста зустріч Зеленського з Путіним вирішить повністю ситуацію. Ні, гравців значно більше. Це ті самі США і країни Європейського Союзу. Вони ж не просто так 5 років брали участь у питанні вирішення ситуації, що стосується України. Відповідно, ухвалення рішень без їхньої згоди є недопустимим в їхньому розумінні.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив юрист Андрій Вігірінський.

Гість програми зазначив: українці хибно покладають надії на те, що, зустрівшись, Володимир Зеленський і Володимир Путін одразу вирішать усі проблемні питання і знайдуть компроміс у питаннях звільнення Донбасу та повернення Криму.

«Паралелі теж дуже прості. От дуже довго готувалася зустріч Путіна і Трампа. Так довго готувалася і зустріч, і прелюдія, і розігрів. Усі думали, що як тільки вони зустрінуться, всі конфлікти у світі вирішаться. І по Сирії, і по Північній Кореї, і по Україні. Усі думали, що вони просто сядуть і розіб’ють світовий порядок так, як бажають люди», – зауважив Андрій Вігірінський.

Водночас він додав, що після зустрічі президентів Росії та США нічого ніде не змістилося, і гарячих точок у світі менше не стало.

Відтак, наголошує юрист, українцям також не варто сподіватися на те, що особиста зустріч Зеленського з Путіним вирішить повністю ситуацію.

«Ні, гравців значно більше. Значно більше! Це ті самі США і країни Європейського Союзу. Вони ж не просто так 5 років брали участь у питанні вирішення ситуації, що стосується України. Не просто так.

Відповідно, прийняття рішень без їхньої згоди є недопустимим в їхніх головах апріорі», – прокоментував юрист Вігірінський.

Нагадаємо, Військовий експерт пояснив, чому найближчим часом прямих переговорів із Росією не буде.

Loading...