Новини » Спорт 25 липня, 2019, 17:49
Українські шахісти вперше виступлять на Євро серед команд університетів
ldufk.edu.ua
ldufk.edu.ua

У столиці Угорщини Будапешті, в Університеті фізичного виховання (University of Physical Education) відбулося відкриття студентського чемпіонату Європи-2019 з шахів, на який поїхала делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Подія у Будапешті, що триватиме з 24 по 28 липня, передбачає чотири змагальні дні та нагородження, повідомляє ldufk.edu.ua. Загалом на змагання серед чоловіків прибули команди 21-го університету з 14-ти європейських країн, зокрема України, Польщі, Російської Федерації, Франції, Греції, Туреччини, Великобританії, Ізраїлю, Німеччини, Норвегії, Португалії, Угорщини, Вірменії та Італії. У жіночому турнірі заявилися команди семи університетів з п’яти країн – Польщі, Російської Федерації, Туреччини, Косово та Угорщини.

Зазначимо, що за шість років проведення континентального шахового студентського чемпіонату Україна бере участь вперше і честь представляти державу випала саме команді Львівському державному університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Честь України та ЛДУФК у Будапешті захищатимуть міжнародний майстер, чемпіон України з шахів 2017 року Петро Голубка та міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко. Керівник делегації – завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Богдан Виноградський. Тренер – викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Антон Литвинець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:37 :36