live

У Раді можуть сформуватись відразу дві опозиції, – Солонтай

ZIK

У новому парламенті можуть сформуватись відразу дві опозиції, які не діятимуть синхронно і навіть конкуруватимуть між собою. Однак, для українського політикуму це не новинка – у попередніх скликаннях часто виникали такі явища.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив експерт з політики Олександр Солонтай.

Коментуючи заяви представників «Слуги народу» про можливість об’єднання з іншими фракціями, він наголосив: тут зіткнулись відразу кілька прагматичних інтересів.

«Тут є інтерес про конституційну коаліцію, наявність партнера, на якого можна перерозподілити відповідальність та кадровий інтерес. Зокрема – взяти підготовані, кваліфіковані кадри, які є в інших силах, для того, щоб використати їх для формування професійних та технічних команд у різних урядових установах», – вважає Солонтай.

Що ж до опозиції, то на думку експерта, її у «Слуги народу» буде аж дві.

«Однак, звичайно, багато ще й залежить від того, як закінчаться перемовини з Вакарчуком і Тимошенко. Аде вони поповнять або лави влади, або опозиції», – зауважив Солонтай.

Він підкреслив: в українських парламентах уже неодноразово формувалось кілька опозицій, які не були синхронні між собою.

«Певні їхні інтереси можуть співпадати, однак у багатьох випадках ці дві опозиції можуть конкурувати між собою. До того ж ця конкуренція – за звання, хто більш опозиційніший», – зазначив Олександр Солонтай.

Як повідомлялось раніше, генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель також висловив думку про можливе формування у парламенті 9 скликання двох опозицій.

Читайте більше новин на тему: коаліціяLoading...
Loading...
Loading...