Порошенко не вийшов з образу – економіста здивувала поведінка колишнього глави держави

ZIK

Петро Олексійович ще не вийшов з образу gрезидента. Він, мабуть, інколи думає, що він досі чинний президент. Тому й дозволяє собі такі речі.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив економіст Віктор Скаршевський.

Коментуючи нинішній візит Петра Порошенка до ДБР, Віктор Скаршевський зазначив, що колишній президент хоче подати цю ситуацію так, нібито це політичне переслідування.

«Тому він і замається політичним шоу. От вчора він прийшов у ДБР, хоча його ніхто не кликав, і просив, щоб його допитали. Але він точно розумів, що його ніхто допитувати не буде, бо до цього треба готуватися і це займе декілька годин. Він прийшов, його ніхто не захотів допитувати, а завтра він не зможе  прийти, бо в нього запланована міжнародна зустріч, тому він просив перенести допит. Якось так це виглядало», – зауважив експерт.

Та навіть тоді, коли слідчі перенесли допит, продовжив гість програми, Порошенка однаково прийшов у ДБР, щоб показати – це політичне переслідування, і що з ним ніхто нічого не уточнює.

«Але це свідчить про те, що Петро Олексійович ще не вийшов з образу президента. Він, мабуть, інколи думає, що він досі чинний президент, тому й дозволяє собі такі речі», – підкреслив Віктор Скаршевський.

Він також повідомив, що у ДБР можуть розпочати службове розслідування стосовно того, яким чином Порошенко без жодних пропусків і дозволів потрапив на режимний об’єкт.

«А Порошенко не мав права просто так зайти у приміщення бюро», – акцентував економіст.

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що експрезидента Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про відмивання злочинних доходів і легалізації в офшорах акцій заводу «Кузня на Рибальському». Допит призначили на 17 липня.

У цей день експрезидент України Петро Порошенко не прийшов на допит у Державне бюро розслідувань, пояснивши це участю у виборчому процесі. Після цього його викликали повторно, цього разу на 25 липня, на 15:30. Сьогодні Порошенко з’явився на допит у ДБР

Loading...