Новини » Економіка 25 липня, 2019, 9:45
Найбільший імпортер дизельного пального припиняє поставки з Росії
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Із 1 серпня Wexler Group припиняє поставки дизпалива із походженням з РФ трубопровідним транспортом через запровадження Кабміном спеціального мита.

Про це повідомила пресслужба Wexler Group.

Згідно з повідомленням,  поставки призупинено через прийняття Постанови Кабінету Міністрів України № 624 про «Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України».

«З 1-го серпня Wexler Group вимушена призупинити поставки дизельного палива походженням з РФ трубопровідним транспортом у зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України № 624 про «Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України», якою зокрема встановлюється додаткове спецмито 3,75% p 1-го серпня та 4% з 1-го жовтня на імпорт дизельного палива», - йдеться у заяві.

Компанія пояснила, що додаткове спецмито робить подальші поставки палива трубопровідним транспортом економічно недоцільними.

У пресслужбі запевниили: «Група Wexler активно займається диверсифікацією джерел та способів поставок. Компанії Wexler Group залишаться надійним партнером для численних споживачів палива».

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою ввів спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного палива (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу.  Таке рішення прийнято у відповідь на розширення російських економічних санкцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 06:57 :23