Новини » Політика 25 липня, 2019, 2:30
Маркарова і Аваков можуть залишиться у владі, – прогноз експерта
ZIK
ZIK

Очільниця Міністерства фінансів Оксана Маркарова дуже непогано розуміється на бюджеті – її шанси на продовження роботи в Кабміні можна оцінити у 95%.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

За його словами, пані Маркарова є абсолютна технократична, політично мало заангажована, це людина, яка дуже щільно займається одним з ключових питань на наступний рік – це бюджет.

«Наскільки я чув від пані Верещук на одному з ефірів, то вони хотіли з зібратися 23 серпня і десь до 15 вересня запропонувати бюджет. Відповідно, бюджет має готувати хтось, хто дуже добре розбирається. Мені здається, що пані Маркарова в цьому розбирається дуже непогано. Вона не один раз працювала із бюджетом, і я оцінюю її шанси як 95% на продовження роботи в Кабміні як міністра фінансів», – вважає експерт.

Водночас, він зауважив, що наразі не може нічого сказати про кандидатури, які звучали, щодо посади прем’єр-міністра.

«В мене таке враження, що не всі люди, які були озвучені, можуть бути кандидатами в прем’єр-міністри. В мене враження, що кандидат в прем’єри поки що не озвучений у публічному просторі», – додав пан Васильєв.

Що ж до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, то, на переконання експерта, його шанси продовжити роботу в уряді достатньо великі.

«Є дві причини. Він дуже активно підкреслював, що він не є яскравим представником влади, яка закріплена за президентом Порошенком. Понад те, він був певним чином в опозиції. Я думаю, що це може подобатись представникам нової влади», – констатував Дмитро Васильєв.

Як повідомляли, економіст, радник Президента України Володимира Зеленського Олег Устенко заявив, що кількість кандидатів на посаду прем’єр-міністра значно більша, ніж обговорюють у ЗМІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 04:11 :18