Фальсифікації на 52-му окрузі: Королевську обсипали борошном біля Донецького окружного суду

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталя Королевська

Народного депутата від партії "Опозиційна платформа – За життя" Наталію Королевську мітингувальники обсипали борошном під будівлею Донецького окружного суду, де сьогодні розглядається справа щодо фальсифікацій на 52-му виборчому окрузі.

Про це повідомила журналістам сама нардепка. Відповідне спілкування транслювалося у прямому ефірі ZIK.

"Зараз тут, у Слов’янську, проходить засідання суду щодо 52-го округу. «Опозиційна платформа – За життя» звернулась із тим, щоб суд розглянув масові фальсифікації, маніпуляції, беззаконня, які відбувались протягом всього дня виборів і потім 3 доби в окружній комісії. Знаєте, такого беззаконня і свавілля ми ще не бачили. Навіть є відеофіксація вкиду бюлетенів, відеофіксація того, як окружна комісія порушує всі можливі і неможливі закони, намагаючись легалізувати свого фальсифікованого кандидата від партії «Батьківщина». Коли ми приїхали до суду і почалось засідання, представник «Батьківщини» до суду не з’явився, як і представник окружної комісії. Замість того прийшли оці молодики, які перебувають у мене за спиною і вже обсипали мене борошном і поводяться крайнє агресивно. Таким способом вони, напевно, намагаються довести, що кандидат від «Батьківщини» міг виграти у місті Торецьку, в той час, як «Опозиційна платформа – За життя» отримала найвищий рейтинг у Донецькій області", - зазначила вона.

При цьому Королевська підкреслила, що її політична сила має "величезну доказову базу" про масові фальсифікації і скупку голосів команди «Батьківщини» для зміни результати виборів. Їх передали як ЦВК, так і правоохоронцям.

"Також ми звернулися до суду, привезли сюди всю доказову базу – подано понад 10 позовів, все передали ЦВК. Також звернулись і до всіх міжнародних спостерігачів, у всі посольства, щоб не допустити таких грубих маніпуляцій та фальсифікацій виборів у Донецькій області, особливо – на 52 окрузі", - додала вона.

На думку Королевської, Донецький окружний суд може розглядати справи щодо фальсифікації кілька діб.

"Вони стосуються і невизнання виборів на окремих дільницях. Там, де не встановлені результати, або ж вони повністю викривлені, де окружна комісія відмовилась здійснювати перерахунок, та було ухвалене рішення про перерахунок.
Також  ми наполягаємо, щоб за фактом вкиду бюлетенів розслідувалась справа і, щоб там теж були скасовані результати виборів", - резюмувала вона.

Нагадаємо, округ № 52 з центром у Торецьку Донецької області охоплює Дебальцеве, Торецьк, частину Горлівки та Бахмутського району. Більшість цих територій окуповано. 

Після підрахунку 100% голосів на 52-му окрузі лідирує представник партії "Батьківщина" Євген Яковенко з 28,96% голосів. Кандидат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Олег Погодін набирає 26%. 

Loading...