Новини » Події 25 липня, 2019, 20:46
Двох кримських татар кілька днів тому вивезли з СІЗО РФ у невідомому напрямку, – адвокат
<nbsp;>

Двох кримських татар Іззета Абдуллаєва і Аліма Карімова кілька днів тому вивезли з СІЗО м. Шахти Ростовської області Росії у невідомому напрямку.

Про це повідомляють у Фейсбуці на сторінці Кримська солідарність, посилаючись на інформацію адвоката Еміля Курбедінова.

«Іззета Абдуллаєва і Аліма Карімова кілька днів тому вивезли з СІЗО м Шахти. За наявною інформацією їх повинні перевезти в СІЗО м Сімферополь транзитом через р Ростов-на-Дону. Про це повідомив у своєму коментарі «Кримської солідарності» адвокат Еміль Курбедінов зі слів свого підзахисного Тофіка Абдулгазіева, якого він сьогодні відвідав у СІЗО», – повідомляє Кримська солідарність.

«Сьогодні я відвідав Тофіка Абдулгазієва. Почуває він себе добре, якихось скарг особливих немає, передачки доходять. Єдине, він сказав, що Іззета Абдуллаєва і Аліма Карімова вивезли кілька днів тому з м.Шахти. Куди саме, він не знає. За інформацією від співробітників йому відомо, що днями також мають вивезти і самого Тофіка Абдулгазієва, а також Яшара Муедінова. За словами співробітників, їх спочатку переведуть в м Ростов-на-Дону, а потім в м.Сімферополь. Причину вивезення ніхто пояснити не може, чому їх вивозять і з якою метою, їм не кажуть» – сказав адвокат Еміль Курбедінов

Нагадаємо, Іззет Абдуллаєв, Алім Карімов, Яшар Муедінов і Тофік Абдулгазієв є фігурантами другої сімферопольської групи у «справі Хізб ут-Тахрір». 27 березня 2019 року вони були серед тих 23 кримських татар, в будинках яких пройшли обшуки, їх заарештували за звинуваченням в «тероризмі» і вивезли з Криму. Усіх розподілили по п’яти СІЗО в м Шахти, м Таганрог, Ростов-на-Дону.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 09:48 :14