Боротьба за Зеленського: оглядач помітив логіку дій Заходу і Росії

ZIK

Нині відбувається боротьба зовнішніх гравців за українського президента, щоб він краще дослухався до їхніх порад і думок.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний оглядач Геннадій Дубов.

Експерт, коментуючи інформацію про телефонну розмову між президентами України та США, нагадав, що свого часу п’ятий президент Петро Порошенко часто посилався на те, що він не має стабільної більшості у ВР і немає зокрема суспільної згоди для імплементації певних рішень.

«Сьогодні ж ми бачимо, що є 250 голосів «+», ще є 50 самовисуванців, ще є можливість блокуватися з іншими фракціями. Принаймні дві фракції, ми розуміємо, теоретично можуть увійти до коаліції або до більшості, яка буде голосувати, наприклад, якісь зміни до Конституції України. Тому з цієї точки зору мені здається, що американці дають посил, що, дійсно, тепер відмовки про те, що немає суспільної згоди – у тебе є колосальна внутрішня легітимність. Зараз Зеленський намагається здобувати зовнішню легітимність, у тому числі обговорюючи посаду прем’єр-міністра», – сказав Геннадій Дубов.

Експерт нагадав, що відносини між лідерами різних країн є не дуже добрими.

«Ми розуміємо, що між Трампом і Макроном відносини не дуже добрі. Так само відносини не дуже добрі всередині Європейського Союзу, поміж собою. І Зеленський має розуміти – або він робить ставку на когось ще, зовнішнього консенсусу немає. І тому це є певна боротьба зовнішніх гравців за нашого президента, щоб він краще дослухався до їхніх порад і думок», – заявив Геннадій Дубов.

Нагадаємо, 25 липня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Президент США привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів і Володимира Зеленського – з упевненою перемогою партії «Слуга Народу».

Loading...