Новини » Світ 24 липня, 2019, 8:53
Завдяки українським заробітчанам рівень безробіття у Польщі впав до історичного мінімуму
Pixabay
Pixabay

Головне статистичне управління Польщі повідомило, що в червні безробіття в Польщі досягло 5,3%. У травні рівень безробіття становив 5,4%.

Про це повідомляє Польське радіо.

Видання цитує економістку Моніку Куртек, яка акцентує, що інформація про рівень безробіття відповідає оцінкам Міністерства родини, праці та соціальної політики РП і є найменшим за період державних перетворень після 1989 року.

«Це черговий рекорд під оглядом рівня безробіття – воно є найнижчим від початку політичних змін у Польщі. Заодно, число безробітних уперше знизилося до менше як 900 тисяч, і це – також певний рекорд. Але слід зазначити, що потенціал подальшого зменшення рівня безробіття і числа безробітних уже дуже обмежений», - зазначила експерт.

Як зазначалося, за оцінками польських ЗМІ у Польщі зараз перебуває близько 1,3 млн. українців. За останні п’ять років вони стали найбільшою групою іноземців, які тут працюють.  Проте, майже 45% українців, які живуть і працюють у Польщі, планують пошук роботи в інших країнах. Зокрема 34% думають про переїзд до Німеччини, яка зараз бореться з нестачею робочих рук.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 14:24 :26