За минулу добу на Донбасі кордон на лінії розмежування перетнуло 46,6 тисячі осіб

dpsu.gov.ua

Упродовж доби за безперешкодний пропуск до тимчасово окупованих територій України громадяни двічі спробували підкупити військовослужбовців Краматорського загону. Хабародавців передано співробітникам Нацполіції. Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Пасажиро-транспортний потік залишався динамічним.

Про це інформує пресслужба ДПСУ.

Загалом лінію розмежування за минулу добу перетнуло 46,6 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Мар’їнка» – 10070 осіб та 1590 транспортних засобів;

«Майорське» – 11300 осіб та 1255 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8765 осіб та 1280 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4790 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11700 осіб.

Сьогодні, 24 липня, зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд перебувала така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 10/50; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 15/60; «Гнутове» – 20/10.

Прикордонники Донецького та Краматорського загонів в КПВВ «Гнутове» і «Мар’їнка» завадили двом спробам незаконного переміщення товарів через лінію розмежування. З порушеннями визначених правил двоє громадян України намагались перемістити товари народного вжитку та комп’ютерну техніку на понад 150 тисяч гривень. Виявлене встановленим порядком передано представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» за безперешкодний пропуск до ТОТУ громадяни України двічі спробували підкупити військовослужбовців Краматорського загону, запропонувавши прикордонникам хабар на загальну суму 340 доларів США. Співробітники Держприкордонслужби від неправомірної грошової винагороди категорично відмовились. Правопорушників передано співробітникам Нацполіції.

А в КПВВ «Гнутове» на виїзд до ТОТУ, за інформацією співробітників оперативного підрозділу Держприкордонслужби, у громадянки України, яка їхала з дитиною, виявлено підроблену заяву від батька на право перетину лінії розмежування. Як з’ясували прикордонники, на момент підписання доручення батько дитини перебував за межами контрольованої території України.

Жінку разом із дитиною передано представникам Нацполіції.

Loading...