Українці здобули перші сім медалей на ЄЮОФ-2019 в Баку

Гімнасти Ілля Ковтун, Володимир Костюк та Назар Чепурний принесли Україні перше «золото» ХV Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019 в Баку / noc-ukr.org

Юні українські атлети завоювали сім нагород за один день Європейського олімпійського фестивалю-2019, що триває у столиці Азербайджану Баку.

На ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ) в Баку (Азербайджан) у вівторок, 23 липня, розіграли чергові нагороди.

Як повідомляє офіційний сайт НОК України, у третій день змагань українські спортсмени виграли свої перші сім медалей – одну золоту, дві срібні та чотири бронзові.

Перше «золото» для України здобули спортивні гімнасти Ілля Ковтун, Володимир Костюк та Назар Чепурний – вони були найсильнішими у командній першості.

Срібними призерами стали плавець Ростислав Крижанівський (брас, 200 метрів) та борець греко-римського стилю Олександр Яковлєв (вагова категорія до 51 кг).

Бронзові нагороди завоювали борці вільного стилю Іван Терзі (вагова категорія до 51 кг) та Іван Семенов (вагова категорія до 65 кг), легкоатлет Артур Фельфнер (метання списа) та борець греко-римського стилю Мар’ян Голубовський (вагова категорія до 65 кг).

Європейський юнацький олімпійський фестиваль-2019 тривтаиме до суботи,  27 липня.

Нагадаємо, в Баку-2019 збірна України представлена 68-ма спортсменами, які виступають у семи з десяти видів спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, спортивній боротьбі (вільній і греко-римській) та спортивній гімнастиці.

 

Loading...