Новини » Світ 24 липня, 2019, 5:10
Туркменістан надішле Зеленському запрошення на саміт СНД

Країна-голова Співдружності Незалежних Держав – Туркменістан – відправить запрошення на саміт глав держав-учасниць, в тому числі і Президенту України Володимиру Зеленському, не пізніш як за 45 днів до заходу.

Про це УНН повідомили в прес-службі Виконавчого комітету СНД.

«Поки запрошення нікому не направлено, оскільки ще не сформований порядок денний майбутнього саміту. Він буде сформований в цю п’ятницю (26 липня – ред.) на засіданні ради постпредів, після чого порядок піде на узгодження головуючому в СНД – президенту Туркменістану.

І саме головуюча сторона, в даному випадку Туркменістан, буде направляти запрошення всім президентам, в тому числі і Зеленському. За регламентом, не пізніш як за 45 днів до саміту ці запрошення будуть розіслані», – повідомила співрозмовниця.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомили, що голова виконкому СНД Сергій Лебедєв заявив про намір запросити Зеленського на саміт Співдружності незалежних держав (СНД), який пройде 11 жовтня в столиці Туркменістану Ашхабад.

Як повідомлялося, у травні 2018 року діючий на той час президент України Петро Порошенко відкликав всіх українських представників з усіх статутних органів СНД.

Через кілька місяців Україна закрила своє представництво при статутних органах СНД.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 05:33 :13