Сьогодні у Києва може з’явитися новий господар. І це не Кличко, – експерт

ZIK

Чинний голова КМДА Віталій Кличко був першою медійною фігурою в українській політиці, якою потім став чинний президент Володимир Зеленський.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Віктор Прошкін.

Коментуючи інформацію про звернення Офісу Президента України до Кабміну з проханням звільнити голову КМДА Віталія Кличка, експерт зазначив: «Проблема в тому, що сьогодні у Києва може з’явитися новий господар. І це не Кличко».

Віктор Прошкін натякнув на те, що Віталій Кличко на цій посаді був несамостійним і ним «фактично керували весь цей час».

«Сьогодні є теж «тіньовий» кабінет, який буде керувати міською радою», – заявив експерт.

Віктор Прошкін продовжив, що Віталій Кличко був першою медійною фігурою в українській політиці, якою потім став чинний президент Володимир Зеленський.

«Можливо, він (Віталій Кличко, – ред.) не став праобразом тієї нової хвилі… Але в нас з’явився попит на медійну фігуру – «розкручену», з позитивним іміджем, яку знає вся країна. І ось це було реалізовано з часом», – сказав Віктор Прошкін.

Експерт не виключає, що вже на наступних виборах не буде ані Зеленського, ані Кличка, а будуть нові сили, або ж повернуться «старі» обличчя.

«Можливо, запит на таке кардинальне й радикальне оновлення спаде у суспільстві – суспільство отримає позитивний чи негативний результат», – вважає Віктор Прошкін.

Як повідомляли, Офіс Президента України просить Кабінет Міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

Loading...