Новини » Політика 24 липня, 2019, 11:03
Руйнування Пантікапею в анексованому Криму: Мінкульт готує ноту протесту до МЗС РФ
wikipedia
wikipedia

Міністерство культури продовжує опрацьовувати питання направлення ноти протесту Міністерству закордонних справ Російської Федерації щодо руйнування пам’ятки археології «Стародавнє місто Пантікапей» на горі Мітрідат в Керчі.

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури України на запит УНН.

За даними пресслужби, станом на сьогодні Мінкультури спільно з Міністерством закордонних справ України опрацьовує питання направлення ноти протесту Міністерству закордонних справ Російської Федерації щодо руйнування пам’ятки археології національного значення «Стародавнє місто Пантікапей» на горі Мітрідат в місті Керч через дії окупаційної влади впали колони архітектурно-археологічного комплексу «Стародавнє місто Пантікапей».

При цьому у відомстві додали, що згідно з Конвенцією про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту Російська Федерація як держава-окупант повинна вживати необхідних заходів для збереження культурних цінностей, розташованих на тимчасово окупованій території України.

Нагадаємо, в окупованій Керчі з території античного Пантікапею вивезли колони, про загрозу обвалення яких повідомляли раніше.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 10:41 :04