Новини » Політика 24 липня, 2019, 2:35
Повістку дня президентові Зеленському українці вже сформували, – Олексій Дорошенко
ZIK
ZIK

Чи обрання нової владної команди матиме якийсь результат, стане зрозуміло вже через півроку. Справа в тому, що українці сформували повістку дня президентові Володимиру Зеленському.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Ведуча поцікавилася, які плюси й мінуси нового складу Верховної Ради. У відповідь пан Дорошенко зауважив, що в 2014 році у парламент також пройшло дуже багато нових облич, а серед них – немало моральних авторитетів. Проте, минуло п’ять років, і від них майже нічого не залишилося. Суспільство більшості з них нічого не довірило.

«Минулий парламент лише 15% законопроєктів мав економічні або соціальні. Оскільки наше суспільство бідне, відповідно, 85% політичних законопроєктів призвели до «смерті» парламенту. Цьому парламенту довіряють 49% українців, а минулому – 4%», – зазначив експерт.

Також ведуча запитала, що є важливіше на цьому етапі розвитку країни. Пан Дорошенко зазначив, що зараз дуже необхідне очищення.

«Річ у тім, що важко уявити деякі міста без «мастодонтів», які пішли з української політики. Це були стовпи деяких областей, а тепер їх немає. Відповідно, все починають будувати знову. Інше питання, що в парламенті буде 70 старих загартованих політиків, а решта – це нові. Більшість депутатів, яких обирали протягом 20 років, не уявляли, що таке законодавча робота, й освоювалися на другому-третьому році. Виходячи з цього, непрофесіоналізм  –хороший, наміри – прекрасні, але професіоналізм необхідний», – додав пан Дорошенко.

На його думку, що з цього вийде, стане зрозуміло через пів року.

«Бо ми розуміємо, що повістку дня новому президентові Зеленському українці вже сформували на перші 100 днів його президентства: зниження тарифів на комунальні послуги, досягнення миру. Виходячи з цього, зниження комунальних послуг на 25% ми вже бачимо. В процесі зниження ще на 5% у серпні», – констатував Олексій Дорошенко.

Як повідомляли, політик Андрій Павловський заявляв, що 43% громадян очікують від президента Зеленського зниження тарифів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 09:44 :57