live

Перший вид військ ЗСУ отримав сертифікацію НАТО

Сили спеціальних операцій ЗСУ першими серед інших видів військ досягли сумісності з НАТО і здобули сертифікацію Альянсу.

Про це заявив на брифінгу напередодні святкування 29 липня Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ їхній командувач генерал-лейтенант Ігор Луньов.

ССО першими серед інших видів військ Збройних сил досягли сумісності з НАТО та здобули сертифікацію НАТО на участь у операціях сил швидкого реагування.

Луньов додав, що бійці ССО пройшли стажування у 14 країнах, беруть участь у міжнародних миротворчих операціях. Самі сили ССО зараз є «самодостатнім бойовим організмом», який спроможний виконувати поставлені завдання, непритаманні іншим видам Збройних сил.

У 2019 році загін українських Сил спеціальних операцій в форматі Special Operation Task Group пройде сертифікацію і з 2020 року заступить на бойове чергування у складі підрозділів NATO Response Force. До завдань ССО входить проведення глибинних рейдів і організація засідок в тилу противника, диверсії, підготовка плацдармів для просування основних військ, евакуація цілей, деблокування оточених українських військ і так далі.

 

Loading...
Loading...
Loading...