Новини » Суспільство 24 липня, 2019, 8:28
Нардеп розповів, як підвищити безпеку на дорогах
pravda.com
pravda.com

Народний депутат України Ігор Діденко вважає, що головна проблема безпеки руху полягає в неефективності державної регуляції. Повноваження, які дозволяють впливати на ситуацію, розподілені між декількома міністерствами.

Відповідальні за безпеку і Міністерство Інфраструктури, і МВС і МОЗ, – пише Українська правда. Життя.

«Взаємодія між цими міністерствами проходить дуже важко, – вважає Ігор Діденко. – Тому потрібно створити Агенцію з Безпеки Дорожнього Руху».

Ця організація має бути, на думку депутата, інтегрованою до Міністерства Інфраструктури.

Ігор Діденко нагадує, що у липні 2017 року Кабінет Міністрів прийняв Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року закон, що передбачає цілу низку програм, на які виділені кошти.

«Потрібно просто виконувати ці програми, каже він. – І фахово цим могла би зайнятися саме ця Агенція. Її фахівці об’єднували би проблеми всіх міністерств та давали би рекомендації щодо їхнього вирішення».

«Модернізація та підвищення безпеки мережі автомобільних доріг в Україні» – це проект технічної допомоги Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), який реалізується в Україні компанією EGIS спільно із Міністерством Інфраструктури.

Загальна мета проекту – зробити значний внесок у зменшення рівня смертності і травматизму, викликаних дорожньо-транспортними пригодами в Україні.

Дізнатися більше про цей проект можна на цьому сайті.

.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 07:33 :30