Новини » Політика

Ми зобов’язані виконувати Угоду про асоціацію з ЄС, – Гройсман

ZIK

Виконувати зобов’язання перед міжнародними партнерами і кредиторами – це обов’язок нового уряду. Окрім того – і виконувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, адже від цього залежить частина українських реформ.

Про це під час засідання Кабміну, яке транслював телеканал ZIK, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

На його думку, безумовно, треба забезпечити швидке виконання угоди про Асоціацію з ЄС.

«У нас на розгляді парламенту зараз понад 50 законів, які так і не були ухвалені, бо на це не було політичної волі у минулого парламенту. Зараз, коли є абсолютна більшість, це можна робити за один тиждень. І це відкриває нові можливості до руху вперед», – каже Гройсман.

Від виконання Угоди про асоціацію, зі слів Гройсмана, залежить і низка інших питань.

«Питання зростання економіки – це питання номер один, тут потрібен парламент і це можна зробити досить ефективно. Зовнішні борги нікуди не ділися, їх теж треба обслуговувати і забезпечувати стабільність. За три роки наш уряд не допустив жодних криз, затримок, провалів», – підсумував прем’єр.

Він переконаний: наступні три роки є не дуже непростими, завдання нового уряду – адекватно реагувати на всі виклики.

«Питання по безпеці і обороні нашої держави є теж дуже серйозним і потребує консолідації всієї влади і не тільки влади, а всіх тих кому не байдужа Україна. Ми були серйозно сконцентровані на забезпеченні внутрішньої безпеки. Питання національної поліції, забезпечення національної гвардії, ДСНС, це все залишається основою підвищення національної безпеки всередині нашої країни. Тому викликів залишається багато і вони будуть потребувати серйозного підходу і в тому числі виклики модернізації застарілої системи», – каже Гройсман.

Прем’єр також запевнив, що готовий забезпечити

«Наш уряд складає свої повноваження перед новообраною Верховною Радою на першому засіданні парламенту. Далі ми будемо виконувати обов’язки до часу формування нового уряду. Розраховую, що це відбудеться швидко. Ми дуже відповідально ставимося до забезпечення стабільності в країні і виконання всіх завдань, які покладені на уряд в перехідний період. Будемо забезпечувати нормальну роботу, підготуємо країну до опалювального сезону, щоб не було жодних потрясінь. Адже вибори виборами, а людям потрібно тепло і світло. Ми це розуміємо, і готуємося до цього. Сьогодні треба внести зміни до регламенту роботи Кабміну для формування всіх необхідних по кожному міністерству матеріалів для наступних міністрів, не зачиняти двері і піти, а зробити підготовку по кожному міністерству – які є досягнення, проблеми. Для того, щоб новий міністр, який прийде, отримав матеріал з повною інформацією про стан справ у своєму міністерстві. Прошу всіх державних секретарів підготувати відповідні матеріали, щоб ми могли їх передати на першому засіданні Верховної Ради. Майбутнє України буде залежати від професійності всіх гілок влади», – казав Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав: сподівається, що його уряд складе повноваження досить швидко.

 

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...