Новини » Суспільство 24 липня, 2019, 11:20
​Матільда Богнер приступила до роботи як голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні
<nbsp;>

Новопризначена голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер приступила до роботи.

Про це повідомляє пресслужба МЗС

Згідно з повідомлення, сьогодні заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця прийняв та привітав Матільду Богнер з призначенням на цю посаду, а також запевнив у підтримці українською стороною діяльності Місії.

Окрім цього, під  час зустрічі було обговорено низку питань співпраці між Урядом України та Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини та обмінялися думками щодо шляхів поглиблення такої взаємодії як на рівні штаб-квартири УВКПЛ ООН у Женеві, так і з Моніторинговою місією ООН, яка працює в нашій державі з весни 2014 року. 

Значну увагу учасники зустрічі також приділили моніторингу ситуації в галузі прав людини на окупованих Росією територіях України та необхідності забезпечення безперешкодного і повного доступу співробітників Місії до цих територій. 

Нагадаємо, нещодавно Російська Федерація не пустила Моніторингову місію ООН з прав людини в Україні до анексованого Криму. Місія відвідала пропускні пункти «Каланчак» та «Чонгар» і провела розмови з людьми, які перетинають кордон. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:34 :17