Новини » Політика

Голомша розповів, хто постраждає від призначення Рябошапки генпрокурором

ZIK

Кандидатура Руслана Рябошапка на пост генерального прокурора не є такою, яка викликає відразу, бо він розбирається у правничій справі. Від його призначення постраждають Кононенко, Грановський та ділки з «Укрборонрому».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив перший заступник генпрокурора у 2014 р. Микола Голомша.

За його словами, ми дозріли до тієї ситуації, що кожен повинен займатись своєю справою, бо Генеральна прокуратура – це потужний орган, функції якого потрібно знати.

«Кандидатура Рябошапка не є такою, яка викликає якусь відразу, бо він працював в органах юстиції і розбирається у правничій справі і правозастосовчій практиці. Якщо на ньому буде зосереджена увага, то в прокуратурі досить кваліфікований професійний сегмент, і якщо він оточить себе професійними заступниками, то зуміє впоратись із поставленими завданнями», – вважає Микола Голомша.

Водночас ведуча поцікавилася, кого найбільше лякає кандидатура Рябошапки.

«Ми бачили, як приймались рішення, які суперечили здоровому глузду. Тому я думаю, що можуть бути незадоволені всі ці ділки з «Укрборонрому» і інші, які були на координуючих посадах – Кононенко, Грановський. Я думаю, що вони постраждають від того, що прийде позасистемна людина, бо вона вимагатиме розслідування всіх оборудок, зловживань і порушень. Думаю, що вся команда, яка була при владі, буде потерпати від рішення президента про призначення нової людини», – переконаний Микола Голомша.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський заявив, що заступника глави Офісу президента Руслана Рябошапку розглядають як кандидата на посаду генерального прокурора.

Loading...