Новини » Політика

Заходять чесні, виходять – із дуже зіпсованою репутацією, – експерт про посаду генпрокурора

ZIK

Цікаво, що відбувається у кабінеті у генерального прокурора – туди потрапляють чесні люди, а виходять – із сильно зіпсованою репутацією?

Таке риторичне запитання в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK поставив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Експерт, коментуючи інформацію про те, що новим генеральним прокурором України може стати заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка, провів паралелі з чинним керівником ГПУ Юрієм Луценком.

Дмитро Раїмов нагадав, що свого часу цей політик побував за гратами за свої переконання, став політв’язнем, потім – лідером Майдану, а згодом – «доволі високоморальним лідером парламентської фракції».

«Коли його призначали на посаду генерального прокурора, пригадуєте, були претензії, які стосувалися лише одного – були претензії до призначення і законності, але ніхто не сумнівався у високій моралі політика… А тепер питання – що відбулося у кабінеті генерального прокурора, що з відомого політика, людини адекватної та чесної, що сталося, що ми маємо таку ситуацію? Ми маємо звинувачення від бізнесу, що відкривали кримінальні справи... тощо. Тому коли мене запитують про нового генерального прокурора, я ставлю одне-єдине питання – що відбувається у кабінеті в генерального прокурора, що туди потрапляють чесні люди, а виходять люди із сильно зіпсованою репутацією?» – Поставив риторичне питання Дмитро Раїмов.

Політтехнолог продовжив, що на цей момент кандидатура Руслана Рябошапки – нормальна, проте, наскільки він буде хорошим, якісним на посаді генпрокурора і наскільки він зможе керувати відомством – це питання.

Дмитро Раїмов додав, що не виключено, що чинний керівник ГПУ Юрій Луценко повернеться у публічну політику й буде у цій сфері доволі активним.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський заявив, що заступника глави Офісу Президента Руслана Рябошапку розглядають як кандидата на посаду генерального прокурора.

Додамо, президент подавав у ВРУ VIII скликання подання про звільнення Юрія Луценка з посади генпрокурора, проте депутати не підтримали його. Сам Юрій Луценко пообіцяв, що піде у відставку після парламентських виборів, однак наразі він лише пішов у відпустку.Loading...