Новини » Політика

У держбюджеті грошей на позачергові місцеві вибори немає, – Солонтай

ZIK

У державному бюджеті на поточний рік коштів, а це близько мільярда гривень, на позачергові місцеві вибори немає.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Солонтай.

Експерт, відповідаючи на запитання щодо ймовірності проведення цьогоріч восени дочасних місцевих виборів, звернув увагу на те, що в законі про державний бюджет кошти на місцеві вибори не передбачені.

«А це – немаленька сума. Мова йде про суму до мільярда гривень. І то ще треба порахувати, скільки будуть коштувати вибори у нових умовах, тому що відбулося об’єднання сільрад, міськради, об’єднані громади формувалися, але збереглися районні ради. Треба все заново перерахувати, скільки це буде коштувати на таку конструкцію загалом в Україні, але суть така, що в державному бюджеті грошей на позачергові місцеві вибори немає», – наголосив Олександр Солонтай.

Експерт зауважив, що можна було б внести зміни до бюджету на цей рік, проте, каже він, «виникає питання, як в умовах бюджетного дефіциту, коли там і так «дірка» у бюджеті, збільшити ще «дірку» і за рахунок чого? Це вже складніше питання».

Нагадаємо, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що в Офісі Президента розглядають питання про дострокове проведення виборів до органів місцевого самоврядування.

Міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією оголосити дострокові місцеві вибори.

Як повідомляли, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вважає, що місцеві вибори в Україні відбудуться у 2020 році.

Loading...