Новини » Політика 23 липня, 2019, 22:31
Соціолог про рецепт успіху для нової команди: Влада має аналізувати світові тренди
ZIK
ZIK

Якщо команда Зеленського захоче модернізувати країну, їй потрібно аналізувати тренди, які домінують у глобальному світі, і намагатися застосувати їх на користь України.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив професор соціології Павло Кутуєв.

За його словами, глобальна ситуація в світі дуже непроста, і вона не може не позначатись на нас.

«Щойно нова команда буде сформована, і буде зрозуміло, яка конфігурація більшості та уряду, тоді почнеться повсякденна робота. Вона не буде можлива без виходу в зовнішній світ і дуже активної взаємодії з нашими ключовими партнерами – США, ЄС і Британією. Глобальна ситуація в світі дуже непроста, і вона на нас не може не позначатись, бо ми перебуваємо в ще складнішій ситуації і потребуємо мобілізації зусиль на нашу підтримку всіх наших симпатиків», – сказав соціолог.

На думку пана Кутуєва, якщо нова владна команда захоче зробити позитивні зміни, модернізувати країну і залишитися в пам’яті як команда змін, потрібно напружено міркувати, які суперечливі тренди домінують у глобальному світі, й намагатися застосувати їх на користь нашій країні.

«Якщо влада хоче стати справжньою командою змін, а не за назвою, бо такі вже з’являлися в нашій політичній історії, вони повинні в цьому дуже непростому, конфліктному і волатильному світі швидко орієнтуватись. Яценюк називав свою команду «Фронт змін», Вакарчук теж полюбляє це словосполучення, але не зрозуміло, які зміни здійснив Вакарчук», – вважає пан Кутуєв.

У відповідь ведуча зазначила, що команда президента приймає світ спрощено, й світова політика – це закритий клуб, де треба мати досвід, освіту та протекцію. Проте гість програми не погодився з цим. Він зауважив, що формальна наявність нашої вищої освіти не гарантує високий і професійний рівень власника.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 97,13% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до ВРУ. Згідно з ними, партія «Слуга Народу» набирає 43,2% голосів виборців.

Як повідомляли, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 17:21 :26