Шуфрич заявив про саботаж і спроби зірвати підбиття підсумків голосування на 49 округу

ZIK

У 49-му виборчому округу блокується робота окружної виборчої комісії, окремих дільничних комісій та фактично саботується підбиття підсумків дострокових виборів до ВРУ.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України VIII скликання («Опозиційна платформа – За життя») Нестор Шуфрич.

Політик заявив, що зараз тривають спроби зірвати підбиття підсумків голосування на дострокових парламентських виборах, які відбулися у неділю, 21 липня, на 49 виборчому округу.

«Сьогодні блокується робота окружної виборчої комісії, блокується робота в окремих дільничних комісіях. Фактично саботується підбиття підсумків», – заявив Нестор Шуфрич.

Політик звернувся до представників ДВК та ОВК у 49 округу, закликавши тих не грати з вогнем.

«Ви бачите – Борис Колесников визнав свою поразку. У нас сьогодні до нього жодних питань бути не може, отже відповідати будете ви. Жоден «дах», жодні обіцянки вам не допоможуть. Я не хотів би, щоб сьогодні у багатостраждальному Донбасі почалося одне з найголосніших розслідувань щодо фальсифікації виборів і спроби зірвати підбиття підсумків із тим, щоб на цьому округу не були встановлені результати», – заявив Нестор Шуфрич.

Він наголосив, що результати є – їх отримали разом із протоколами, які надійшли під час паралельного підрахунку голосів. Політик переконаний, що сьогодні достатньо документів, щоб отримати результати виборів й оголосити переможця.

Нестор Шуфрич закликав усіх, хто причетний до підбиття результатів виборів, дотримуватися законодавства та нагадав про відповідальність за незаконні дії.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія опрацювала 97,13% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до Верховної Ради.

Як стало відомо, кандидат у нардепи Борис Колесников визнав свою поразку на позачергових виборах до ВРУ по мажоритарному округу № 49 на Донеччині.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=0ufB2k-_iLw

Loading...