Новини » Політика

Шевченко про порушення на виборах: Не пам’ятаю такої гарної кампанії

ZIK

Позачергові вибори до Верховної Ради відбулися унікально прозоро і без втручання адмінресурсу. В Україні ще не було такої гарної виборчої кампанії.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив доктор філософських наук, політичний консультант Володимир Шевченко.

«Я не пам’ятаю такої гарної виборчої кампанії і з такою мінімальною кількістю порушень. Звичайно, що в рамках країни відбуваються якісь ексцеси, але вони жодним чином не можуть вплинути на загальний результат. Ці вибори відбулися унікально прозоро і без втручання адмінресурсу», – переконаний експерт.

За його словами, така ситуація склалася тому, що відбулася зміна влади.

«Стара влада втратила адмінресурс, а нова ще не встигла його опанувати. Тому зараз маємо реальне відображення волевиявлення народу», – сказав гість програми.

Водночас, ведучий зауважив, що адмінресурс не зміг допомогти Порошенку перемогти Зеленського. Володимир Шевченко відповів, що це сталося тому, що в Україні відбулася революція, яка була глибша, аніж 2014 року.

«Вона була по формі інша. Це була електоральна революція, яка також буде мати серйозні наслідки для суспільства», – констатував політконсультант.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу в 115-120 виборчих округах.

 

Loading...