Разумков вважає, що місцеві вибори таки відбудуться у 2020 році

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вважає, що місцеві вибори в Україні пройдуть у 2020 році.

Про це лідер партії розповів в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно до них потрібно готуватися, і політична партія «Слуга народу» фактично відразу ж після того, як закінчуються парламентські вибори, розпочне підготовку до місцевих виборів», – сказав Разумков додавши, що найімовірніше вибори пройдуть вже у 2020 році, але багато чого буде залежати, в тому числі, і від місцевих органів влади.

Лідер партії вважає, що велика частина органів влади працює неефективно, не відповідає тим викликам, які стоять перед державою, не забезпечує життєдіяльність громадян, неефективно використовує ті ресурси, які у них є, в тому числі, завдяки реформі децентралізації.

«Точно так само, як існує певна корупційна складова. Ми прекрасно знаємо про цю «нову технологію», коли гроші розміщуються на депозитах, у нас все добре в містах, в ОТГ, у нас немає ніяких проблем, а гроші чомусь розміщуються на депозитах. На мій погляд, ці дії можуть бути пов’язані з корупцією, тому що зазвичай, я буду називати речі своїми іменами, це часто несе за собою «відкат» за розміщення депозитів в тих чи інших банках, і цим повинні займатися правоохоронні органи», – зазначив він.

Loading...