Новини » Політика

Пашинський програє вчителю, – політолог Матвієнко про феномен парламентських виборів

ZIK

Партія «Слуга народу» набрала більше народних депутатів у мажоритарних округах, аніж за своїм списком. Коли 22-літній фотограф виграє у директора «Мотор Січ» Богуслаєва, а Пашинський програє вчителю – це феномен, на який потрібно звернути увагу.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Матвієнко.

Політолог прогнозує, що конституційна більшість у парламенті буде лише ситуативною.

«Тобто це не буде коаліційна більшість. Це не буде щось подібне до «коаліції гідності», яка була створена 2014-го року, куди увійшло 5 партій. Це буде більшість під голосування щодо конкретних законів. Я думаю, вони почнуть із такого популярного в народі законопроекту,  як зняття депутатської недоторканності», – заявив політолог.

Він також додав, що новий парламент прийматиме дуже багато несподіваних рішень. А самі позачергові парламентські вибори Костянтин Матвієнко назвав феноменальними.

«Партія «Слуга народу» набрала більше народних депутатів у мажоритарних округах, аніж за своїм списком. Це феномен, на який слід звернути увагу. Він свідчить про те, що мажоритарка не є осередком корупції. 22-літній фотограф виграє у директора «Мотор Січ» Богуслаєва, а Пашинський програє вчителю. Хіба це не сенсація?!» – наголосив Матвієнко.

Водночас він заявив, що надзвичайно хвилюючим є те, що цей парламент міститиме в собі найбільшу кількість молодих людей та осіб, які не мають вищої освіти.

«Ось тут виникає певна пересторога щодо того, наскільки ці люди зможуть ефективно працювати», – прокоментував політолог.

Нагадаємо, в Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій –  «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». 

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...