Новини » Політика 23 липня, 2019, 21:30
Партія випадкових людей, які познайомляться у ВРУ, – екснардеп про «Слугу народу»
ZIK
ZIK

Кандидати у нардепи від «Слуги народу» не об’єднані жодною ідеологією, жодною ідеєю. Навіть більше – вони навіть ще не познайомилися, а робитимуть це у Верховній Раді.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VII скликання Олег Бондарчук.

Відповідаючи на запитання ведучих, кого у Верховній Раді доведеться залучати «Слузі народу» для утворення конституційної більшості, експарламентар звернув увагу на те, що для внесення змін до Основного закону в ньому не вимагається конституційної більшості.

«Це ситуативна більшість, яку набирають із депутатів для одноразового голосування», – зазначив Олег Бондарчук.

Як приклад, політик зауважив, що БПП ситуативно знаходила підтримку в окремих голосуваннях в Опозиційного блоку. На його думку, якщо виникне потреба, політична сила Зеленського в Раді наступного скликання зможе ситуативно голосувати і з «Опозиційною платформою – За життя», і з позафракційними депутатами.

«А коли ми говоримо про партію Зеленського – ви зачитували цитату пана Разумкова про ідеологічність – вибачте, яка ідеологічність? Тут навіть партії не було», – заявив Олег Бондарчук.

Політик зауважив, що свого часу представники «Слуги народу» активно говорили про лібертаріанство, а згодом спростували, що це ідеологія цієї політсили.

«Тобто це партія випадкових людей. Хочу наголосити, вони навіть ще не познайомилися, вони познайомляться у Верховній Раді, як у піонерському таборі… на першій «лінійці», так і ці люди. Вони не були об’єднані жодною ідеологією, жодною ідеєю», – заявив Олег Бондарчук.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 97,13% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до ВРУ. Згідно з ними, партія «Слуга Народу» набирає 43,2% голосів виборців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 17:03 :20