Новини » Політика

Образ Тимошенко з Силіконової долини не спрацював, – експерт про причини недовіри до політикині

ZIK

Хоча Тимошенко і намагалася показати на телебаченні, що вона із Силіконової долини прийшла в окулярах і «водолазці», але виборець не повірив, що це представник нового покоління.

Таку думку в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK висловив журналіст Олексій Мацука.

Відповідаючи на питання ведучої, як партії Юлії Тимошенко вдалося зайти у парламент, не докладаючи при цьому максимум зусиль, Олексій Мацука зазначив:

«Тимошенко традиційно бореться на цій платформі, яка у нас називається консервативні цінності. І в цьому правому консервативному таборі, який поділений між Порошенком, «Голосом» і Тимошенко, у лідерки «Батьківщини» є свій сталий електорат. Але Тимошенко інколи і не згадують, бо вона апріорі сприймається як частина «правої колони»», – заявив гість програми.

Однак в майбутньому, додає журналіст, рейтинг партії Юлії Тимошенко не зростатиме.

«Хоча Тимошенко і намагалася показати на телебаченні, що вона із Силіконової  долини прийшла в окулярах і «водолазці», але виборець не повірив, що це представник нового покоління», – зауважив Олексій Мацука.

Водночас, він підкреслив, що стратегія Тимошенко дуже грамотна, адже вона прораховувала цей образ саме для себе.

«Коли Тимошенко зрозуміла, що як президент вона не проходить, вона почала формувати нову стратегію на підтримку Зеленського. Але питання, чи потрібно це йому», – прокоментував журналіст Олексій Мацука.

Нагадаємо, в Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій –  «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя!», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». 

Станом на 18:25 22 липня Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку 80,31% протоколів на позачергових виборах до Верховної Ради.

Loading...