live
Новини » Події

На Рівненщині затримали директора національного природного парку за хабар у 5 тис. доларів

Фото СБУ

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому, задокументували факт вимагання й отримання неправомірної вигоди директором одного з Національних природних парків міністерства екології та природних ресурсів України.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

«За попередньою інформацією, посадовець вимагав і отримав від директора одного з фермерських господарств неправомірну вигоду в сумі 5000 доларів США. За гроші чиновник обіцяв не створювати перешкод в діяльності фермерського господарства, а також сприяти в оформленні та погодженні документів з перенесення меж земельної ділянки. Затримали директора Національного природного парку під час отримання ним неправомірної вигоди в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Зараз вирішують питання про вручення затриманому повідомлення про підозру, обрання щодо посадовця запобіжного заходу. Злочин кваліфікується як одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід − Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

У разі доведення вини посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.Loading...
Loading...
Loading...