Місто Сміла може знову опинитися без опалення через борги

У місті Сміла, що на Черкащині можуть відключити теплопостачання через борги.

Про це заявив перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома, коментуючи невиконання КП «Смілакомунтеплоенерго» зобов’язань за договорами про реструктуризацію заборгованості за природний газ, передає прес-служба Нафтогазу.

Наразі борг підприємства становить 80,8 мільйона гривень. З них – 62,1 мільйона реструктуризували.

Для подальшої реструктуризації потрібно погасити 2,6 мільйона гривень.

«Нафтогаз попереджає, що у разі подальшої несплати КП «Смілакомунтеплоенерго» щомісячних платежів за договорами реструктуризації, дія цих договорів припиниться, і сплаті підлягатиме весь залишок заборгованості, що була реструктуризована. У такому разі теплопостачання осель мешканців м. Сміла під час опалювального сезону знову може опинитись під загрозою», – йдеться у повідомленні.

«Питання стабільного забезпечення смілян теплом повністю залежить від дій місцевої влади. Сподіваюсь, її чомусь навчили помилки минулих років, коли доходило навіть до відключення опалення взимку, і цього року кризова ситуація не виникне», – зазначив Сергій Перелома.

Додамо, 12 листопада в місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність тепла. Через зрив опалювального сезону поліція відкрила кримінальне провадження. А близько сотні жителів Сміли прийшли до стін Кабміну. 16 листопада у місті вже подали газ на перші вісім котелень з двадцяти.

Loading...