Новини » Світ 23 липня, 2019, 4:20
Huawei таємно допомагала створювати мобільну мережу в Північній Кореї, – The Washington Post

Компанія Huawei таємно допомогла Північній Кореї побудувати та підтримувати комерційну мобільну бездротову мережу.

Про це повідомляє The Washington Post.

«Huawei Technologies Co., китайський технологічний гігант, втягнутий у торговельну війну президента Трампа з Китаєм та занесений до чорного списку як загроза національної безпеки, таємно допомагав уряду Північної Кореї будувати та підтримувати комерційну бездротову мобільну мережу країни», – йдеться у повідомленні.

За даними WP, китайський телекомунікаційний гігант протягом восьми років співпрацював з державною китайською фірмою Panda International Information Technology Co Ltd з низки проектів.

У Huawei заявили, що «не працюють» у Північній Кореї та дотримуються режиму санкцій проти КНДР.

Як повідомлялося, у середині травня президент США Дональд Трамп увів надзвичайний стан у сфері комунікацій, щоб обмежити загрозу з боку Китаю та інших країн у вигляді крадіжки технологій, промислового шпигунства та інших викликів. При цьому китайська компанія Huawei потрапила до «чорного списку» через підозри у промисловому шпигунстві й передачі інформації китайському уряду. Такий крок означає фактичну заборону продажу чи передачі технологій американського виробництва китайському телекомунікаційному гіганту.

Як зазначалося раніше, американська компанія Google закрила для Huawei доступ до оновлень Android.

29 червня президент США Дональд Трамп заявив, що дозволить компанії Huawei Technologies Co. закуповувати продукцію в американських компаній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 03:41 :06