Новини » Політика 23 липня, 2019, 14:31
Голосування за «Слугу народу» стало продовженням президентських виборів, – Пендзин
ZIK
ZIK

Уперше в історії незалежності України парламент, імовірно, отримає однопартійну більшість. При чому не ефемерну, а у 250 голосів. Але варто зазначити, що будь-яка її реформа викликатиме у людей певне невдоволення, бо такою є доля всіх політичних сил, які приходять у Верховну Раду.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів виконавчий директор ГО «Економічний дискусійний клуб» Олег Пендзин.

«Попередні результати виборів говорять про величезний рівень довіри українців до політичної  сили «Слуга народу». Це, так би мовити, творче продовження президентських виборів», – сказав Пендзин.

З іншого боку, за його словами, є величезна відповідальність. Мине небагато часу, коли всі претензії щодо будь-яких негараздів, що є в цій країні, будуть спрямовані вже до цієї політичної сили.

«Слуга народу» на сьогоднішній день є, по суті, монопартійною силою, яка уособлюватиме у собі владу. Тобто жодних коаліційних нюансів та можливостей сказати, що «хтось нам заважає робити справи», на щастя чи на жаль, вже не буде», – наголосив він.

Він зазначив, що вперше в історії незалежності України Верховна Рада отримає однопартійну більшість.  

«Ми матимемо можливість проводити будь-які політичні і економічні реформи. Звісно, в першу чергу, економічні, що наражатиме на пониження рейтингу. Тому що ми маємо розуміти, що будь-яка реформа є непопулярною. Бо будь-які зміни викликатимуть у людей певне незадоволення. Але такою є доля всіх політичних сил, які знають, чому йдуть у ВР», – додав Пендзин.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія опрацювала вже 95,03% електронних протоколів у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

За партію «Слуга народу» проголосували 43,13% виборців, за «Опозиційну платформу – За життя» – 13,06%, «Батьківщину» – 8,18%,»Європейську солідарність» – 8,12%, ВО «Голос» – 5,84%. Решта партій не долає прохідного п’ятивідсоткового бар’єра і не проходить до парламенту. Зокрема Радикальна партія Олега Ляшка отримала підтримку 4,01% виборців, партія «Сила і честь» – 3,81% голосів, «Опозиційний блок» – 3,06%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 12:50 :41