Новини » Політика 23 липня, 2019, 13:04
Глава Мінспорту прокоментував можливе об’єднання з Мінінформполітики та Мінкультури
Ігор Жданов
Ігор Жданов

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов прокоментував плани нової влади щодо можливого приєднання Міністерства молоді та спорту до Міністерства культури та Інформаційної політики.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Моє прохання і рекомендація до нової влади – необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту і не допустити його скорочення. Слід продовжити всі ті позитивні кроки, які нам вдалося зробити за останні 5 років: нові конкурси і можливості для молоді, заходи національно-патріотичного виховання, підвищення призових та зарплат спортсменам і тренерам, закупівля сучасного спортивного обладнання, програми відновлення та розбудови спортивної інфраструктури», – наголосив Ігор Жданов.

За його словами, функціонування Міністерства молоді та спорту, як окремого і самостійного органу виконавчої влади, є дуже важливим для молодіжного середовища та національних збірних команд, які прославляють Україну на міжнародній арені.

«Міністерства молоді та спорту в різних конфігураціях – існують практично в кожній країні Європи в т.ч. тих, що входять до Євросоюзу. Наприклад, в сусідній Польщі є Міністерство спорту і туризму. У Франції багато десятиліть функціонує Міністерство молоді та спорту. Молодь і спорт мають залишатися окремими пріоритетним напрямком державної політики в Україні», – переконаний Ігор Жданов.

Нагадаємо, Ігор Жданов назвав суми призових для українських спортсменів на Євроіграх-2019.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 09:20 :52