До окупованого Донецька прибули російські снайпери, щоб знищити камери спостереження ОБСЄ, – ООС

Снайпер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

До окупованого Донецька прибули російські групи снайперів із завданням підготувати та здійснити обстріли, а також знищити відеокамери спостереження СММ ОБСЄ.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

«За наявною інформацією, до окупованого Донецька прибули російські групи снайперів із завданням – підготовка та здійснення обстрілів, знищення відеокамер спостереження СММ ОБСЄ, які встановлені у відповідності до Мінських домовленостей на окремих ділянках лінії розмежування, що буде додатковим свідченням підступності російських окупаційних військ та нехтування ними міжнародних домовленостей», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, встановлені Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ он-лайн відеокамери спостереження дозволяють здійснювати відео фіксацію ситуації у режимі роботи 24/7. За допомогою цих камер міжнародні незалежні спостерігачі багаторазово фіксували факти порушення бойовиками режиму припинення вогню, здійснення провокаційних обстрілів позицій українських військ, обстрілів мирних жителів та цивільної інфраструктури на території, що контролюється урядом України.

Нагадаємо, 22 липня збройні формування Російської Федерації та її найманці дотримувалися сталого режиму припинення вогню.

Loading...