До 49 округу в Дружківці прибули представники ОБСЄ, щоб зафіксувати порушення, - Гнатенко

ОБСЄ

До 49 округу в Дружківці прибули представники ОБСЄ, щоб зафіксувати порушення.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав кандидат у депутати від партії "Опозиційна платформа - За життя" Валерій Гнатенко.

"Представники ОБСЄ присутні тут на території, вони знають про порушення, зафіксували цей факт, по своїй лінії теж будуть передавати інформацію. Я думаю, що ми спільними зусиллями все-таки прийдемо до якогось рішення, найголовніше до законного рішення, і в черговий раз підтвердимо, що волевиявлення народу є основним", - сказав Гнатенко.

Він також зазначив, що комісія затягує процес підрахунку голосів.

"Зараз ми знаходимося біля приміщення, де має проводитися підрахунок голосів, це територія, яка віддана під ОВК. Але сьогодні, на жаль, вони всі розійшлися на технічну перерву. Коли з'являться ми точно не знаємо. Системні порушення тривають вже протягом двох діб, коли видаляють журналістів з території підрахунку голосів, коли змінюються приміщення. Комісія спускається в дрібне приміщення, яке сьогодні їм чомусь здалося більш зручним, в якому немає можливості розміщувати всіх представників, спостерігачів, журналістів. Я вважаю, що йде процес затягування у невідомо куди, я думаю, що тут буде явна фальсифікація, яка намічається членами комісії", - додав він.

Зазначимо, співголова партії "Опозиційний блок", кандидат у народні депутати Борис Колесніков визнав свою поразку на позачергових виборах у Верховну Раду по мажоритарному округу №49 в Донецькій області.

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" заявляє про спроби зірвати роботу окружних виборчих комісій в Донецькій області і сфальсифікувати результати народного волевиявлення.

Loading...