Новини » Світ 23 липня, 2019, 3:40
Британія додатково направить 250 «блакитних шоломів» у Малі

Велика Британія вирішила направити додатковий контингент для участі в операції ООН з підтримання миру у Малі строком на три роки.

Про це йдеться у повідомленні новинної служби ООН.

«Війська, які будуть розміщені на базі у Гао, східна Малі, допоможуть подолати «ключову нестачу сил місії ООН» та долучаться на три роки до міжнародного контингенту з 15 тисяч військових та поліцейських», – цитує ООН текст рішення міністерства оборони Великої Британії.

У повідомленні йдеться, що рішення ухвалене з огляду на нестабільність, що зростає у африканському регіоні Сахель, та з метою здобуття «довгострокового та тривкого миру у Малі».

«Внесок Британії полягатиме у створенні розвідки далекого радіусу спостереження, що надасть більшу поінформованість щодо можливих загроз, і сприятиме захисту цивільного населення», – повідомляє ООН.

В організації нагадують, що влада Британії вирішила не обмежувати мандат використання своїх військ, аби «вплинути на ситуацію». Мандат місії ООН з підтримання миру у Малі діє згідно з політикою нульової толерантності до сексуального насильства та підтримки прав жінок та дітей.

Операція ООН з підтримання миру у Малі триває з квітня 2013 року.

Як повідомлялося, український національний персонал у складі п’яти осіб, 23 червня, цього року уперше долучився до виконання завдань Багатопрофільної інтегрованої Місії ООН зі стабілізації в Малі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 01:22 :56