live

Ахтем Сеітаблаєв отримав статус академіка Європейської кіноакадемії

Ахтем Сеїтаблаєв. Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

Український актор і режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв отримав статус академіка Європейської кіноакадемії.

Про це у Фейсбуці повідомляє Держкіно України.

«Голова Держкіно Пилип Іллєнко вітає Ахтема Сеітаблаєва, українського актора і режисера кримськотатарського походження, з набуттям статусу академіка Європейської кіно академії», – йдеться у повідомленні.

Держкіно нагадує, що Ахтем Сеітаблаєв відомий своїми режисерськими роботами над фільмами «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги» та інші. Зараз режисер працює над створенням стрічок «Захар Беркут» та «Номери». В акторському доробку Ахтема ролі у понад 25 фільмах та серіалах. З найновіших – головна роль у стрічці «Додому», яка взяла участь у конкурсній програмі 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю та здобула Ґран-прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Сеітаблаєв став 42-им українським кінематографістом в рядах європейських кіноакадеміків. З повним списком українських членів Європейської кіноакадемії можна ознайомитися на офіційному сайті Академії.Loading...
Loading...
Loading...