Новини » Світ 22 липня, 2019, 20:27
Знайдено французьку субмарину, що зникла 50 років тому

Біля берегів Франції виявили ​​безслідно зниклий понад 50 років тому підводний човен. Мінстр оборони Франції Флоранс Парлі оголосила про це в понеділок, назвавши виявлення зниклої субмарини величезним досягненням.

Про це повідомляє ВВС.

На борту підводного човна «Мінерва» було 52 моряків. Човен вийшов з порту Тулона в січні 1968 року і безслідно зник. Флоранс Парлі оголосила про нові спроби відшукати субмарину на початку року, зазначивши, що родичі загиблих як і раніше хочуть знати, де знаходяться останки моряків.

«Ми тільки що знайшли» Мінерву», – написала Парлі в Твіттері». – Це успіх, полегшення і величезна технологічне досягнення. Я думаю лише про сім’ї загиблих, які так довго чекали цього моменту».

Рятувальники знову проаналізували всі дані про інцидент, включаючи інформацію про припливи і відливи в той час, і за допомогою нових технологій їм вдалося знайти підводний човен.

Затонула субмарина була виявлена ​​судном приватної американської компанії Ocean Infinity.

Підводний човен знайшли за 45 кілометрів від Тулона, на глибині 2370 метрів.

Причини, через які підводний човен затонув, ніколи офіційно не називалися.

Загибель «Мінерви» стала однією з серії катастроф з бойовими субмаринами по всьому світу, що сталися в 60-і роки минулого століття.

Всього у Франції було побудовано 11 підводних човнів такого ж класу. Дві з них потонули – «Мінерва» в 1968 році, і «Ердіс» в 1970-му.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 08:07 :14