Уся країна живе за сценарієм Зеленського, – політолог

ZIK

Команда Зеленського – професійні сценаристи. вони вигадають щось, аби диктувати інформаційний порядок денний. Ще з Нового року уся країна живе за вигаданими ними сценарієм.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог В’ячеслав Потапенко.

Він наголосив: бюджет України може витримати позачергові місцеві вибори. До того ж охочих взяти участь у цих перегонах буде ще більше, ніж на попередніх. Фінансовий обсяг, витрачений політичними партіями та окремими кандидатами-мажоритарниками, значно більший, ніж витрати держбюджету.

«Кожен, хто намагався традиційно пройти по мажоритарних округах, що у них були «підгодовані», витратив в середньому по 12-15 мільйонів гривень. Це набагато більше, ніж державний бюджет. Тобто, частка того, що витрачає держава – десь відсотків 10 від того, що реально тратять кандидати», – розповів Потапенко.

Окрім того, він переконаний: і після парламентських виборів команда Зеленського «щось вигадає», аби далі триматись на поверхні повістки дня.

«Вони ж професійні сценаристи. Ми живемо за писаним ними сценарієм з 31 грудня 2018 року, коли Зеленський вийшов привітати Україну замість Порошенка. Вже ходять без піджаків, сидять на мішках посеред сосен, співаків ставлять головами партій. Всі інші уже його повторюють», – зауважив експерт.

Він наголосив: зараз майже всі політичні сили живуть за порядком денним, заданим сценаристами Зеленського.

«Я думаю, вони щось накреативлять. Вони захопили формування інформаційного порядку денного, цим і займатимуться. Я думаю, буде йтися про припинення вогню, залучення іноземних інвестицій, також, думаю, буде тема покарання хабарників серед топчиновників. Вважаю, що вони обов’язково знімуть депутатську недоторканність, впровадять відкликання депутатів», – вважає В’ячеслав Потапенко.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу у 115-120 виборчих округах.Loading...