Новини » Економіка 22 липня, 2019, 14:45
«Укрзалізниця» хоче взяти на баланс столичну міську електричку
ZIK
ZIK

«Укрзалізниця» ініціювала створення робочої групи, яка розгляне питання передачі міської електрички Києва назад залізничникам. Це дозволить реалізувати проект Kyiv Citу Express, у першу чергу оптимізувати використання рухомого складу та запобігати таким ситуаціям, коли поїзди взагалі не виходять на маршрут.

Про це розповів директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький в інтерв’ю ЦТС.

Коментуючи ситуацію, що склалася з міськими електричками в Києві, Роман Веприцький повідомив:

«Ці поїзди їздять по нашій інфраструктурі, обслуговуються в наших депо… Ми попередньо домовилися про створення робочої групи, щоб розглянути питання передачі електричок назад в УЗ, звичайно, з компенсацією».

Проект Kyiv Citу Express планується реалізувати до 2021 року, і на нього загалом потрібно 4 млрд грн.

«Ми вивчаємо три варіанти фінансування: перший — власними силами (і ми на нього розраховуємо), другий — органи місцевої влади та Кабінет Міністрів, третій — приватні інвестиції з нашим партнерством. Зараз розглядаємо такі варіанти», — прокоментував Роман Веприцький.

Він також підкреслив, що загалом потрібно відремонтувати близько 35 поїздів, а по мірі набуття прибутковості проекту — купувати новий рухомий склад.

«Щоб цей проект був ефективним, треба купити 10 одиниць рухомого складу місткістю до 1000 осіб. Ми зараз ведемо перемовини з різними виробниками рухомого складу, у тому числі з Pesa, Stadler і КВСЗ».

Проект Kyiv Citу Express передбачає інтервал між електричками в пікові години 10-15 хвилин і охопить 47 станцій.

Боротися з безквитковими пасажирами планується за допомогою турнікетів, огороджених зон очікування, а також підвищених штрафів.

Нагадаємо, в «Укрзалізниці» назвали найприбутковіші і найзбитковіші поїзди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:05 :04