Новини » Спорт 22 липня, 2019, 23:12
Українські шпажисти на ЧС-2019 з фехтування завоювали «срібло»
Збірна України з фехтування на шпагах у складі Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна, Романа Свічкаря та Богдана Нікішина стала срібним призером чемпіонату світу-2019 у столиці Угорщини Будапешті / twitter.com/OlympicUA

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах стала срібним призером чемпіонату світу-2019, який завтра, 23 липня, фінішує у столиці Угорщини Будапешті.

Українська команда у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Романа Свічкаря та Ігоря Рейзліна після перемог над збірними Гонконгу (45:40), Угорщини (45:36) та Італії (37:34) у півфіналі обіграла Китай (38:24).

На жаль, у фіналі українці в напруженій боротьбі програли команді Франції з рахунком 37:45, хоча перед дев’ятим, заключним боєм була нічия – 35:35.

Збірна України здобула

У очному протистоянні за «бронзу» швейцарці взяли гору над китайцями з перевагою у десять уколів – 45:35.

Відзначимо, що для Ігоря Рейзліна це вже друга медаль на цьогорічному чемпіонаті світу. Раніше він став бронзовим призером в індивідуальній шпазі.

Нагадаємо, у суботу, 20 липня, Ольга Харлан стала першою в історії чотирикратної чемпіонкою світу в індивідуальній шаблі, перемігши у фіналі росіянку Софію Вєлікую з перевагою в один удар – 15:14. А Олена Кривицька в п’ятницю, 19 липня, завоювала бронзу в особистому турнірі шпажисток.

Тож наразі в активі українських фехтувальників у Будапешті чотири медалі – одна золота, одна срібна та дві бронзові.

Завтра, 23 липня, у заключний день чемпіонату світу-2019 будуть розіграні два останні комплекти нагород – у командних турнірах рапіристів та шаблісток.

Зазначимо, що наші рапіристи уже змагання завершили – посіли 14-е місце. Натомість шаблістки продовжують боротьбу за медалі. Завтра на українок у чвертьфіналі чекає дуель з француженками.

2019-08-25 16:23 :47