Новини » Події 22 липня, 2019, 17:56
Український траулер потонув біля узбережжя Африки, двоє рибалок загинули
<nbsp;>

Українське риболовне судно «Іван Голубець» затонуло після пожежі, загинули двоє рибалок.

Про це у Фейсбуці повідомляє екс-представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.

"Згідно оновленої інформації про трагічну долю українського риболовного судна "Іван Голубець" - судно затонуло вчора вночі у океані, на глибині 35 метрів, та вже маємо двох підтверджених загиблих рибалок. Капітан судна - кримчанин Сергій Тимченко, був у рейсі з українськими документами. Також на борту було як мінімум три кадети з фейкової підконтрольної окупантам освітньої установи - "Керченського державного морського технінчого університету", - зазначив він.

При цьому Бабін додав, що наразі припускається, що в трюмах судна була не лише риба. "Незрозумілі маневри судна перед інцидентом, відсутність на ньому за мімяць до подій розпізнавальних знаків та навіть номеру ІМО, виключення АІС та странні дії команди під час спроб рятування кораблю вже дозволяють фахівцям припустити, що у трюмах злосчастного судна було щось цікаве, крім власне риби. Щось таке, що краще нікому не показувати", - написав він. 

За словами, Бабіна, «Іван Голубець» є у власності української державної компанії та оперувався «латвійським бізнесменом українського походження». "Тобто, як завжди, маємо класичний вивід держресурсу «наліво» та його нещадну експлуатацію на зношення замість приватизації. Причому – експлуатацію у плідній співпраці українських чиновників як з підконтрольними росіянам кримськими «навчальними закладами», так і Російським морським регістром, РМРС (з літер цієї абревіатури легко скласти й ФСБ, й СВР, й ГРУ РФ) та вкрай вірогідно не лише з питань рибальства. І – другий день у Україні, крім регіональних та спеціалізованих видань. майже повна інформаційна тиша щодо ситуації, за підсумками якої у цивілізованих країнах вже мали б серію гучних відставок, арештів та обшуків у всіляких установах", - резюмував він.

Раніше повідомлялося, що біля берегів Мавританії горів український океанський траулер «Іван Голубець», є загиблий і постраждалі. 

Пожежа почалася напередодні у машинному відділенні і вогонь швидко поширився на палубу. Через сильне задимлення капітан віддав команду покинути судно. Людей евакуював інший траулер «Маршу Крилов». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 19:15 :36