Новини » Події Читать эту новость на русском

У службових приміщеннях Кабміну, ДПСУ, ДФС та ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» проходять обшуки

ZIK

Співробітники Департаменту контррозвідки СБУ виявили факти заволодіння коштами в оборонній сфері.

Про це повідомляє ГПУ на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, ГПУ здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння сумою 6,7 млн дол США при укладанні іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств концерну ДП «Укроборонпром» по постачанню Державній прикордонній службі України Підвісної системи раннього виявлення.

"Прокурорами Головної військової прокуратури за оперативним супроводом Департаменту контррозвідки Служби безпеки України та участі співробітників Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України проведено та проводяться на даний час в службових приміщеннях Кабінету Міністрів України, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» слідчі дії, спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні", - підкреслюється у повідомленні.

При цьому додається, що кримінальне провадження зареєстровано за матеріалами ДКР СБУ.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський проводив нараду РНБО щодо розкрадань в Укроборонпромі. Він заявив, що українці чекають на належну реакцію правоохоронних органів стосовно розкладання бюджетних коштів у оборонно-промисловому комплексі.Loading...