Новини » Політика 22 липня, 2019, 7:40
ЦВК очікує надходження оригіналів протоколів про результати голосування на виборах із 23 липня
ZIK
ZIK

Найбільше голосів на закордонних дільницях набрала партія Петра Порошенка «Європейська солідарність», за нею йде президентська «Слуга народу» і замикає цей рейтинг політсила «Голос» Святослава Вакарчука.

Про це на брифінгу, який транслював телеканал ZIK,  повідомила секретар ЦВК Наталія Бернадська.

Вона наголосила: голосування відбувалось у 199 виборчих округах на 29 885 дільницях. З них  28 637 – звичайні дільниці, 1 146 – спеціальні і 102 – закордонні.

«Уже можемо вас проінформувати про дані, які ми отримали із закордонного виборчого округу. Можемо побачити трьох лідерів. Йдеться про «Європейську солідарність» – 29,55%, «Слуга народу» –28,13% і «Голос» – 19,67%», – розповіла Бернадська.

Вона зазначила: робота ЦВК продовжується. Найближчим часом очікується отримання протоколів у паперовій формі.

«Сподіваємось, що, можливо, завтра будуть вже перші протоколи, які надійдуть до нас з мокрими печатками і ми перейдемо до встановлення остаточних підсумків голосування», – підкреслила Наталія Бернадська.

Нагадаємо, Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій –  «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя!», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

ЦВК уже опрацювала понад 41% протоколів, які підтверджують ці результати.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 00:13 :49