Новини » Політика 22 липня, 2019, 15:47
Суслов пояснив, чому Рашкован не може стати зараз прем’єром
ZIK
ZIK

Владислав Рашкован, якого називають можливим майбутнім прем’єр-міністром. Його короткого досвіду роботи заступником голови правління Нацбанку і директором департаменту в Нацбанку, безумовно, недостатньо для того, щоб посісти посаду прем’єр-міністра.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів міністр економіки України (1997-1998 роки) Віктор Суслов.

«Людина, яка посяде посаду прем’єр-міністра, повинна мати політичний досвід, пройти через парламент та отримати певний міжнародний авторитет. Натомість Владислав Рашкован цього немає», – сказав Суслов. 

За його словами, короткого досвіду Рашкована роботи заступником голови правління Нацбанку і директором департаменту в Нацбанку, безумовно, недостатньо для того, щоб посісти посаду прем’єр-міністра.

«Людині потрібен досвід, принаймні, для того, щоб кваліфіковано ухвалювати рішення і уявляти, як працює загальна система управління державою. Бо, якщо говорити саме про Рашкована, він не пройшов усіх сходинок, які хоча б раніше вважались обов’язковими для того, щоб людина могла стати прем’єр-міністром», – зазначив він.

Також він наголосив, що Рашкован ніколи не обирався в парламент, а знання рівня департаменту Нацбанку і певний досвід роботи в банківській системі, на його думку, недостатньо.

«Звичайно, почесною є посада директора від України в МВФ, але цього недостатньо. Тому те, хто стане прем’єром, вже зараз зрозуміло, що визначатиме партія «Слуга народу». Але людей такого рівня, як Рашкован, у нас в країні десятки. Інше питання, чому саме він. Бо він не виглядає на таку фігуру, яку варто подавати на посаду прем’єр-міністра», – додав Суслов.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив у неділю, 21 липня, що уже проводить консультації щодо нового прем’єр-міністра. На його думку, цю посаду повинна отримати людина, яка раніше не була ані головою уряду, ані спікером, ані керівником фракції.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:31 :28